FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Başkanımızdan


30 yıla ulaşan iş hayatımızda ÖZAK İnşaat Taahhüt ve Ticaret A.Ş. tüm zamanların temel taşı olan inşaat sektöründe, üniversite kampüsleri, sağlık tesisleri, spor tesisleri, konut ve özellikle altyapı alanında teknik becerisi ve donanımı, iş disiplini, güvenirliliği ve samimiyeti sayesinde çok sayıda önemli projeler gerçekleştirmiştir.

Hedefimiz her geçen gün ihtiyaçların artarak devam ettiği dünyamızda, giderek önemini daha fazla hissettiren insana ve doğaya saygılı çevreci bir yaklaşımla üretim yapmaktır.

Bu temel hedefimize ulaşmada işletmecilik anlayışımız; kaliteden ve zamandan ödün vermeden, başarıyla tamamladığımız projelerden elde ettiğimiz tecrübeyle uluslararası boyutta yolumuza devam etmektir.

Hasan Öztoprak

Makine Mühendisi
Yönetim Kurulu BaşkanıSertifikalarımız:

Şirketimiz 2004 yılında ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 14001:2004 Çevre Yönetim Sistemi belgeleri ile ilgili çalışmalarını ve denetimlerini tamamlanmış olup bu belgeleri almaya hak kazanmıştır.
Genel Sekreterimizden

Özak İnşaat Taah. ve Tic. A.Ş. 1980 yılında çelik konstrüksiyon yapı imalatları, prefabrik ve laboratuvar altyapı ürünleri üretimi ile iş hayatına başlamıştır. Zamanla faliyet alanlarını genişleten firmamız kamu ve özel sektör bünyesinde; konut, sağlık ve eğitim tesisleri, hizmet binaları, spor salonları ve kültür tesisleri gibi birçok önemli proje gerçekleştirmiştir.

Ortaya koyduğu başarılı çalışmalar sonucunda kısa sürede büyüyen Özak İnşaat, özellikle altyapı alanında uzmanlaşarak, üniversite kampüs inşaatları, yol ve kavşak düzenleme çalışmaları, alt ve üst geçit inşaatları ile enerji nakil hattı imalatları konularında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kuruluş şekliyle aile şirketi niteliğinde olan Özak İnşaat A.Ş., yönetim politikası olarak belirlediği modern işletme yönetimi kapsamında kurumsallaşarak çalışmalarına devam etmektedir. Modern organizasyon gereği; oluşturduğu ve icra yetkisi verdiği Genel Sekreterlik makamı ile faaliyet birimleri arası koordinasyonu en etkin biçimde sağlamaktadır.

Geleneksel değerlerimize saygı duyarak, çağdaş yönetim sistemi ile uluslar arası düzeyde başarıyı hedefleyen şirketimiz, yüksek kalite anlayışına ve prensiplerine sadık kalarak iş hayatına devam etmektedir.

Çağlar Baylar

İşletmeci
Genel Sekreter