FAIL (the browser should render some flash content, not this).

Enerji Sistemleri

Özak İnşaat AŞ, yapmış olduğu inşaatlarda, üst ve altyapı projelerinde yenilebilir enerji sistemlerininin entegrasyonunu ve kurulumunu başarıyla gerçekleştirmektedir.Yenilenebilir Enerji Sistemleri


Yenilenebilir enerji sistemleri çevreye hiç bir zarar vermeden enerji üretmenizi sağlar.


Endüstriyel sistemler çerçevesinde Özak İnşaat AŞ. olarak hastane, apartman, yurt, askeri tesisler, kamu binalari, otel, tatil köyü gibi büyük yapilari isitma için en kapsamli hizmetleri gerçeklestiriyoruz.

Büyük ölçekli endüstriyel sistemlerin sicak su ihtiyaçlarini karsilama esnasinda ayni zamanda müsterilermize dizayn, malzeme temini, anahtar teslim montaj ve devreye alma hizmetleri sagliyoruz.

Ihtiyaciniz olan günes enerjisi sisteminin dizayn ve teknik montajini, alaninda uzmanlasmis kadromuz sayesinde en verimli bir sekilde hizmetinize sunuyoruz.Yenilenebilir enerji ile gerçekleştirdiğiniz projeler, çevreye karşı olan bilincinizi gösterirken nihai tüketicilerin sizi seçme nedenlerinden biri olacaktır. Bugün sürdürülebilirlik konusunda tüm uluslar arası firmaların vazgeçilmez yaklaşımı olan sosyal sorumluluk kapsamında yenilenebilir enerji; işveren, çalışan ve yatırımcıları ile geleceğin en önemli sektörü haline gelmektedir.Yenilenebilir enerji ile çok önceden atacağınız adımlar ile öncelikle 25 yıl gibi uzun bir süre enerji sarfiyatı sağlarken diğer yandan içinde bulunduğunuz sosyal çevrede kazanacağınız saygınlık, hissedar ve müşterilerinize arasında edineceğiniz prestij ve rakipleriniz karşısında bir adım önde ilerleyecek olmanız, bu yaklaşımın sadece başlangıç avantajlarıdır. Önem derecesi bu kadar yüksek olan bu yaklaşımın öncelikle bilincinde olmak ve devamında insiyatif almak sizin elinizde.

Isı Pompaları


Isı pompaları ile sıvı ve gaz yakıt gibi fosil kaynaklı yakıt türlerinden bağımsız olarak yakın çevrenizdeki güneş, toprak, yer altı suyu veya hava gibi kaynaklardan ısı çekebilir, doğanın ısı potansiyelinden faydalanabilirsiniz.

Geniş ürün yelpazemiz her ihtiyaca yönelik doğru ısı pompasını sunmaktadır. İhtiyacınıza ve durumuna ve çevredeki ısı kaynaklarının cinsine göre hem yeni binalarda hem de mevcut sıvı veya gaz yakıtlı ısıtma sistemlerinin modernizasyonunda, veya bu sistemlerle birlikte çalıştırmak üzere kullanabilirsiniz.

Fotovoltaik ve Güneş Isı Sistemleri


Güneş kolektörleri / güneş enerjisi sistemleri ile, güneş enerjisini kullanma suyu ve mahal ısıtmasına destek verecek şekilde kullanabilirsiniz. Bu sayede önemli ölçüde yakıt tasarrufu yapabilir, örneğin günlük sıcak su ihtiyacınız için harcadığınız enerjiyi yıllık ortalama % 60 oranında azaltabilirsiniz. Kullanma suyu ısıtmasının yanında mahal ısıtmasına da güneş enerjisi sistemi ile destek verdiğinizde, toplam ısıtma enerjisi ihtiyacınızı yıllık ortalama %35 oranında azaltabilirsiniz.